Organisatie

Organisatie

bestuur


Nicole Teeuwen

Voorzitter Bestuur Sectorraad Praktijkonderwijs

n.teeuwen@praktijkonderwijs.nl
Eric Bouwens

Bestuurslid Sectorraad Praktijkonderwijs, vicevoorzitter

e.bouwens@praktijkonderwijs.nl
Nico van Luik

Bestuurslid Sectorraad Praktijkonderwijs, penningmeester

n.vanluik@praktijkonderwijs.nl
Jamie Visser

Bestuurslid Sectorraad Praktijkonderwijs, secretaris

j.visser@praktijkonderwijs.nl
Wilbert van Beukering

Bestuurslid Sectorraad Praktijkonderwijs

w.vanbeukering@praktijkonderwijs.nl
Marieke Haanschoten

Aspirant Bestuurslid Sectorraad Praktijkonderwijs

mhaanschoten@segmentgouda.nl

Regio-coördinatoren


Regio 1: Groningen

Han Kullberg, Praktijkschool De Bolster

h.kullberg@de-bolster.nl
Regio 2: Friesland

Ewoud Stadman, Pro Drachten

e.stadman@prodrachten.nl
Regio 3: Drenthe

Willemijn van der Laan, Pro Assen

w.vanderlaan@proassen.nl
Regio 4: Overijssel

Dave van Zutphen, OSG Hengelo

d.vanzutphen@osghengelo.nl
Regio 5: Flevoland

Bertien Hoek, Praktijkonderwijs Almere

b.hoek@proalmere.asg.nl
Regio 6a: Gelderland – Oost

Lia Suurd

l.suurd@ettyhillesumlyceum.nl
Regio 6b: Gelderland-West

Ilse van de Poppe, Accent Nijkerk

i.vandepoppe@accentnijkerk.nl
Regio 7: Utrecht

Lisette van den Berg, PRO33 College

l.vandenberg@pro33college.nl
Regio 8a: Noord-Holland

Wanda Munneke, Praktijkschool West-Friesland

w.munneke@trigoon.wf
Regio 8b: Amsterdam

Kathrin van de Loo Pro Yuverta

k.van.de.loo@yuverta.nl
Regio 9a: ZH Rotterdam

Rody Dubbelman Accent Centrum

r.dubbelman@cvoaccent.nl
Regio 9b: ZH Gorinchem

Jacco van Wijhe

j.vanwijhe@hanspetri.nl
Regio 9c: ZH Den Haag

Senne Donders, Laurentius Praktijkschool

sdonders@depraktijkschool.nl
Regio 9c: ZH Den Haag

Patrick van der Mark

mrk@progrotius.nl
Regio 10: Zeeland

Sander Vlieland, Stichting Respont

s.vlieland@ozeo.nl
Regio 11a+b: Noord-Brabant

Hans Terpstra, Praktijkonderwijs Het Hooghuis

h.terpstra@hethooghuis.nl
Regio 12: Limburg

Annemarie Geenen, Praktijkschool Roermond

a.geenen@pro-roermond.nl
Regio 18: Caribisch Nederland

Anton Hermans, Saba Comprehensive School (SKOSaba/SEF)

ahermans@learningsaba.com

Ondersteuning


Heidi Geitenbeek

Secretariaat

bureau@praktijkonderwijs.nl
Dennis Heijnens

Kwaliteitsmedewerker Kenniscentrum

d.heijnens@praktijkonderwijs.nl
Firma Grondzaken

Nieuwsbrief (Infoflits)

info@firmagrondzaken.nl
Olga Toirkens

Bestuurssecretaris

o.toirkens@praktijkonderwijs.nl